Společná výzva pro vedení OS KOVO k připravované důchodové reform: (15.02.2023)

Výzva organizačním složkám OS KOVO

Vážení kolegové, Vážené předsednictvo, Výkonné vedení a krajští zmocněnci.
My, zástupci největší síly OS KOVO na Vysočině, vás vyzýváme ke konání. Aktuální situace a plánovaná opatření vlády k důchodové reformě jsou pro majoritu občanů České republiky zcela neakceptovatelná. Transformace penzijního systému a odchodů do důchodu vážně ohrožuje sociální smír mezi občany a vládou ČR. Záměry oznámené vládou jsou sociálně nepřijatelné a nejsou v souladu s vůlí občanů.
My, zástupci zaměstnanců největšího zaměstnavatele v Kraji Vysočina Vás vyzýváme k akci a požadujeme organizaci a uskutečnění demonstrace proti vládou chystaným opatřením.

Nechceme a nebudeme jen nečinně přihlížet, jak naše budoucnost zaslouženého odpočinku se rozplývá v mlze.
Není nám lhostejné, že jiné spolky a organizace již oznámily konání protestů v Praze a zástupci zaměstnanců opět jen nečinně přihlížejí a vyčkávají na patrně „lepší příležitost''.

Jménem občanů a zaměstnanců od Vás požadujeme neprodlenou reakci a přípravu demonstrace pod záštitou OS KOVO, případně ČMKOS a to v termínu nejpozději do začátku Dubna tohoto roku.

 

V Jihlavě, dne 15.2.2023

 

Ladislav MELICHAR  a Roman BENCE

 

Ke stažení:

** Pokud se Vám nedaří otevřít přiložený soubor, je nutné nainstalovat Adobe Reader. Instalační balíček včetně návodu naleznete zde.

 

>> Zpět do historie novinek <<