zrušení preventivních opatření v JhP od dnešního dne: (14.03.2022)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR MIN/KAN 8789/2022-1/MIN/KAN ze dne 10. 3. 2022 a se souhlasem centrálního krizového týmu RB přistupujeme ke zrušení většiny interních opatření JhP s platností od 14. 3. 2022.
Zrušení opatření je podmíněno nezhoršením situace v následujícím období. Pokud by k němu došlo, budou opatření bezodkladně opět zavedena.
1) Ochrana nosu a úst
Používání ochrany nosu a úst již není povinné ve venkovních ani vnitřních prostorách. Přesto doporučujeme ochranu nosu a úst používat, zvláště během schůzek, při kterých také dbejte na větší rozestupy a snažte se vyvarovat zbytečného shromažďování.
Zájemcům budou jednorázové roušky nadále poskytovány.
2) Po dohodě s nadřízeným i nadále využívejte ve zvýšené míře home-office.
Využívání práce z domova zůstává v kompetenci vedoucího, který posoudí míru užívání dle situace a potřeb konkrétního oddělení.
3) Schůzky, školení a semináře
Schůzky, školení a semináře lze nově organizovat s osobní účastí bez omezení počtu účastníků a bez nutnosti mít nasazenou ochranu nosu a úst.
Služební účast na veletrzích, společenských akcích, společných večeřích a dalších akcích podobného charakteru již nevyžaduje schválení vedoucího úseku nebo vedení JhP, podléhá standardní dohodě zaměstnance s nadřízeným.
4) Výdej antigenních testů určených k dobrovolnému samotestování se ruší.
Prosíme nadále o dodržování hygienických zásad.
Děkujeme.
Ralph Carle (JhP/PC) Rajendra B (JhP/PT)
obchodní ředitel technický ředitel
Zrušení preventivních opatření JhP

Ke stažení:

** Pokud se Vám nedaří otevřít přiložený soubor, je nutné nainstalovat Adobe Reader. Instalační balíček včetně návodu naleznete zde.

 

>> Zpět do historie novinek <<